Náš příběh

La petite Suzette- to jsou nadýchané sukýnky, které milují holčičky i jejich maminky. Vznikla v Dánsku a stojí za ní maminka malé holčičky, velké tanečnice, která dostala k čtvrtým narozeninám růžovou baletní sukýnku. Holčička byla z dárku velmi nadšená a sukýnku nechtěla vůbec sundat. Nosila ji každý den do školy, kde sklízela obdivné pohledy spolužaček  z různých koutů světa. Všechny chtěly takovou. A nápad byl na světě. Vznikla značka sukýnek inspirovaná dánskou romantickou módou a zároveň multikulturním prostředím mezinárodní školy. Sukýnky jsme navrhli tak, aby byly jednoduché, nositelné každý den a snadno udržovatelné i v dánském počasí. Postupně jsme doplnili kolekci dětských velikostí o dospělé, určené maminkám, které se rády sladí se svými dcerkami, nebo komukoli, komu není proti mysli trocha extravagance. Na své si přijdou i milovnice retro stylu.


Sukýnky La petite Suzette jsou ušité jsou z lehoučkého nylonového šifonu kombinovaného v pase s elastickým saténem.  Díky široké nabídce barev si u nás vybere princezna i rockerka.


Naše sukýnky můžete nosit kamkoli i kdykoli. Na párty, na svatby, do divadla, ale i každý den do školky či do školy. A hodí se snad ke každému stylu. Kombinovat je můžete s tričky, svetříky, koženými ši denimovámi topy, teniskami, balerínkami ale i holínkami. Jen vám nesmí vadit, že budete poutat pozornost! Sukýnky La petite Suzette jsou originálním dárkem, kterým zaručeně potěšíte malou i velkou oslavenkyni.


V roce 2017 se značka La petite Suzette přestěhovala do Čech. Naši kolekci jsme rozšířili o šaty, a to na základě vaší poptávky. Šaty šijeme zde v České republice, jsou zhotoveny ze 100% bavlny a jedná se výhradně o ruční práci naší šikovné švadleny, která doplnila náš tým. Nabízíme je v dětských konfekčních velikostech (do čísla 146), ale dokážeme upravit velikost podle vašeho přání. Dají se nosit samotné, ale v kombinaci s našimi sukněmi- nyní v roli spodničky- se posouvají ještě o příčku výš.

 

1000_likes_personal_grande